Lid worden

Alle bijeenkomsten

Kansen en uitdagingen van Steward Ownership

8 april 2025 15:00 - 19:00 The Hague Conference Center, Den Haag Gratis tickets
Op dinsdag 8 april organiseren PwC en VNO-NCW een uniek evenement met als centraal thema de kansen en uitdagingen van steward ownership en duurzame waardecreatie door Nederlandse bedrijven.

In Nederland zijn steeds meer steward-owned bedrijven en in de Tweede Kamer is vorig jaar een motie voor een nieuwe organisatievorm aangenomen. Maar is steward ownership geschikt voor elk bedrijf? Welk gat vult deze organisatievorm op en welke andere vormen van duurzame waardecreatie zijn denkbaar? Welke rol kunnen fondsen in dit kader vervullen?

Wat kun je verwachten?

Tijdens dit event gaan we met elkaar aan de slag. Wat zijn de oplossingen en knelpunten die we zien in de praktijk en wat kunnen we leren van voorbeelden, zoals de Efteling waar dit hun strategische doelen ondersteunt en waarde creëert voor diverse stakeholders. Met bijdragen van Ingrid Thijssen (voorzitter VNO-NCW), Agnes Koops (voorzitter PwC Nederland), We Are Stewards en Efteling.

Aanmelden

Wanneer: Dinsdag 8 april, 15.00-19.00
Waar: The Hague Conference Center, Den Haag
Voor wie: bestuurders, wetenschappers, beleidsmakers en politici die willen bijdragen aan duurzame en welvarende toekomst voor Nederland 

Deelname aan het evenement is kosteloos.

Praat mee en schrijf je nu in via deze link