De continuïteit van de filantropie

Juist nú belangrijk in tijden van crisis! Wilt u meer lezen over de aanpak van onze fondsen en foundations? Of wilt u zelf graag bijdragen? Informatie over de aanpak van de crisis

Lid worden

Alle nieuwsberichten

De 65e Algemene Ledenvergadering is in volle gang!

Gepost op 10 november 2020
Wij zijn al vanaf 11.00 live vanuit het Nutshuis in den Haag.
Wij zijn al vanaf 11.00 live vanuit het Nutshuis in den Haag. De online bijeenkomst van de 65e Algemene Ledenvergadering is in volle gang. Het is voor ons allen een bijzondere en unieke ervaring om op deze wijze bijeen te komen. Wij mogen veel van onze leden online verwelkomen. Dat verheugt ons zeer! Het is goed om te zien hoe betrokken de leden zijn bij onze vereniging en wij kijken uit naar een mooi verder vervolg van de ALV. 
Ook deze website maakt gebruik van cookies zodat we de website nog makkelijker en persoonlijker kunnen maken voor u.Bekijk ons cookiebeleid